یه قدم جدی و کارآمد برای موفقیت

دوره کوچ آنلاین آیسیس

ابتکاری نو از گروه آموزشی کلوپ بدون مرز

سمینار کلوپ بدون رمز

این دوره به صورت کاملا غیر حضوری و آنلاین طراحی شده است. پس از ثبت نام، دفترچه کوچ آنلاین آیسیس از طریق پست برای شما ارسال میگردد. شما می توانید با اسکن بارکدهایی که داخل دفترچه قرار دارد به ویدیوهای آموزشی مربوطه در هر بخش دسترسی داشته باشید و آموزش های مناسب را مشاهده کنید.

3 ماه طلایی با کوچینگ آنلاین


حاضری 90 روز خودت را به دست کوچ بسپاری و با آموزش هایی که میبینی زندگی خودت را متحول کنی؟

آموزش های سبک زندگی ، هدف گذاری، مدیریت زمان، برنامه ریزی، شناخت رسالت خودت و ….

کلوپ بدون مرز

ما اعتقاد داریم موفقیت شایسته همه انسان هاست

یه نگاهی به اطرافیانت بنداز! هر کدوم که موفق تر هستندبیشتر خودشان و ویژگی ها و خصوصیات خودشان را می شناسند. یه سری عادت های کلیدی  سازنده دارند و روی رشد و آموزش خودشون بیشتر وقت میزارن…

متاسفانه ما تا به این سنی که رسیده ایم هیچ کجا به ما آموزش های لازم برای موفقیت را نداده اند، در مدرسه، در خانواده، در اجتماع و ….

دوست من؛ برای تبدیل شدن به یک انسان موفق لازمه آموزش ببینی و در راه و رسم موفقیت قدم برداری، به محض شروع آموزش ها، متوجه تغییرات بزرگی در خودت میشی و تبدیل به فردی میشی که از درون قدرتمند هست و هر دستاوردی را که اراده کند می تواند داشته باشد.

دوره 3 ماهه دفترچه کوچ آنلاین آیسیس، حاصل سال ها تجربه و مطالعات گروه آموزشی کلوپ بدون مرز  هست که هم اکنون در دسترس شماست و بهتون کمک میکنه تا با سریع ترین روش ممکن عادت های سازنده ای را در خود ایجادکرده و راه و رسم موفقیت را به سادگی آموخته و به کار ببندی.

👇👇👇این ویدیو را حتما ببین 👇👇👇

آماده ای شروع کنیم؟

یک قدم تا عالی شدن فاصله داری. همین حالا آموزش خودتون را شروع کنید.